Manikür & Pedikür Eğitimlerimiz

Manikür ve pedikür hizmeti, güzellik ve estetik merkezlerinde verilen en temel hizmetlerdendir.

En temel müşteri kitlesi bayanlar olmasının yanı sıra günümüzde baylar da bakımlı el ve ayaklara sahip olmak isterler. Bunun için düzenli manikür ve pedikür hizmeti alırlar.

Manikür ve pedikür, çoğunluk ile temizlik ve güzel görünümü ifade etse de, tırnak yapısının bozukluğu nedeni ile bu hizmetleri, sağlık amacı ile almak isteyenler de oldukça fazla.

Manikür ve pedikür, her güzellik ve estetik merkezi tarafından sunulan bir hizmet olsa da, trendlere göre uygulanan teknikler değişmeye başlamıştır.

Sevgi Akademi olarak en temel manikür pedikür eğitimini en trend yöntemler ile klasik yöntemleri içerecek şekilde sunuyoruz. Bakım amaçlı yapılan manikür pedikür eğitiminin yanında, batık tedavisi, mantar tedavisi, vb gibi sıklıkla görülen sağlık problemlerinin de acısız geçirilebilmesi için en uygun teknikleri katılımcılarımıza eğitimlerimizde öğretiyoruz.

Avrupa Standartları’nda eğitimi ve en fazla 10 kişilik sınıfları ile her katılımcının uygulamalı olarak teknikleri öğrenmesini amaçlamaktayız. Ayrıca derslerde sertifika alacak katılımcılara müşteri memnuniyeti kazanmanın ve çalışılan ortamın, kullanılan aletlerin steril tutulmasına dair önemli ip uçları da deneyimli eğitmenlerimiz tarafından veriyoruz.

Faydalı Bilgiler ve İpuçları

Manikür

Burada ders konusu ile ilgili faydalı bilgiler yer alabilir.

Pedikür

Burada ders konusu ile ilgili faydalı bilgiler yer alabilir.