İstenmeyen tüylerinden muzdarip olan herkes, bu huzursuzluklarını kökünden çözecek yöntemler denediler. Ağda, jilet, tüy dökücü kremlerden deva bulamayanlar tüy azaltıcı karınca yumurtası yağı gibi yöntemlere yöneldiler, ta ki lazer epilasyon ile tanışana kadar.

Lazer epilasyon, vücudun çeşitli bölgelerindeki istenmeyen tüylere karşı, farklı frekanslardaki ışınların tüy köklerine gönderilmesi ile tüylerden kesin olarak kurtulma yöntemidir.

Bu yöntemden alınacak sonuç vücudun hassasiyeti, tüyün yapısı, cinsiyet, lazerin uygulanacağı bölge gibi değişkenlerden etkilenmektedir. İyi bir lazer uygulayıcısı bu değişkenleri iyi analiz ederek, etkin sonuç almaya odaklanır..

Sevgi Akademi olarak, IP lazer epilasyonunu öğrenip, bu alanda kendini yönlendirmek isteyen herkes ile tanışmak istiyoruz. Sahip olduğumuz uzman eğitmen kadromuz, hem sizlere lazer epilasyonunun püf noktalarını, hem de son teknolojik araçları nasıl kullanacağınızı öğretecektir. Her aşamayı uygulamalı olarak öğrenme fırsatı edineceğiniz bu dersleri, sizleri IP Lazer epilasyonu konusunda en iyi derecede yetiştirmek için Sevgi Akademi olarak tasarladık. Bu ayrıcalığa sahip olmak ve sevdiğiniz işi yapma şansını yakalamak için, merkez ofisimizde sizleri bekliyoruz.

digeregitim

Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı

Protez Tırnak

Manikür Pedikür

Profesyonel Makyaj

Kalıcı Makyaj

Saç Simülasyonu

Masaj

IPL (Lazer Epilasyon)

SPA Yöneticiliği

Adınız

Eposta adresiniz

Telefon Numaranız

Mesajınız