Doğal Dokunuşlar Katmaya Ne Dersiniz?

Son yıllarda tüm dünyada kısa bir sürede patlama yapan bu yeni yöntem ile aylarca bekletmeden çok kısa bir sürede doğal görünümlü saçlar oluşturabilirsiniz.

Saç Simulasyonu (Scalp Micropigmentation) Nedir 

Saç simulasyonu özel olarak tasarlanmış bir cihaz ile boyaların saç seyrekliği yaşanan bölgelere saç efektleri verilerek yapılan uygulama işlemidir. Dünyada Scalp Micropipmentation olarakta bilinen ülkemizde de saç simulasyonu, saç gölgelendirme, saç dövmesi gibi isimlerle bilinmektedir.

Saç Pigmentation Boyaları 

Eğitimlerde kullanılan boyalar özel olarak micropigment teknolojisi ile üretilmiştir. Standart kalıcı makyaj boyaları ile uygulama yapılmamalıdır. Standart boyalar zaman içinde yayılma ve solma eğilimi gösterirken Micropigment boyalar 2-3 yıllık bir kalıcılık sağlayarak sonrasında tamamen atılırlar. Saç dökülmesinin ilerlediği ve saçların beyazladığını düşündüğünüzde bu sürenin optimal düzeyde olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Saç Simulasyon Cihazları

Bu işlem tüm kalıcı makyaj cihazları ile uygulanabilmektedir. Bunun yanında saç simülasyonuna özel cihazlar ve iğnelerde bulunmaktadır. Bu cihazların tek avantajı uygulama esnasında sağladığı kolaylık ve hızdır. Standart bir kalıcı makyaj cihazı ile 3 saatte yapabileceğiniz bir uygulamayı 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlayabiliyorsunuz.

Eğitim Süresi 

Saç simülasyonu eğitimi süresi 3 tam günlük bir programı kapsar. Teorik ve Canlı Model üzerinde yapılan uygulamalardan sonra eğitim tamamlanır.

Eğitim Farkımız Ne

  • Alanında uzman eğitmen
  • Maksimum 2 Kişilik sınıflarda birebir eğitim alma imkanı
  • Saç simülasyonuna özel cihaz, boya ve ekipmanlar
  • Canlı Model üzerinde uygulamalar

digeregitim

Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı

Protez Tırnak

Manikür Pedikür

Profesyonel Makyaj

Kalıcı Makyaj

Saç Simülasyonu

Masaj

IPL (Lazer Epilasyon)

SPA Yöneticiliği

Adınız

Eposta adresiniz

Telefon Numaranız

Mesajınız