Romalılar’ın dediği gibi “Sanitas Per Aquam” yani “Sudan Gelen Sağlık”. Bir çeşit su ile terapi tekniğidir kısaca bildiğimiz SPA.

Romalılar zamanında başlayan, Osmanlılar’da da karşılaştığımız bir bilgidir, suyun sesinin de, içerdiği minerallerin de insan ruhuna ve vücuduna sağlık kattığı.

Günümüzde suyun iyileştirme gücü, SPA teknikleri ile ortaya çıkarılmaktadır. Bu teknikler farklı sıcaklık derecesine sahip suyun, farklı SPA teknikler ile terapiye dönüştürülmesi amacını içermektedir.

Detoks, vücut masajı, baş masajı, vücut peelingi, onarıcı cilt bakımı gibi vücut ve ruhu bütünleyen ritüelleri gerçekleştiren bir SPA merkezinde, ruha ve cilde şifa olmak ister misiniz?

Sevgi Akademi’nin güzellik ve estetik sektörüne kazandırdığı nitelikli SPA yöneticilerinden biri siz olabilirsiniz. Sevgi Akademi olarak, SPA uygulamalarında başarılı bir yönetici olabilmeniz için her ince noktayı size eğitimlerimiz ile iletiyoruz. SPA yöneticiliğinde temel olan insanı ele almayı, onu rahatlatmayı, kendisini özel hissettirmeyi ve farklı terapi uygulamaları ile tecrübe yaşatmanızı öğrenirken, Akademi’mizin alanında uzman eğitmenlerinden de aynı ilgiyi siz görüyor olacaksınız.

Sevgi Akademi olarak size temin ettiğimiz Milli Eğitim Bakanlığı sertifikası ile, eğitim sonrası öğrendiklerinizi kaliteli bir belge ile taçlandırmış olacaksınız. Aldığınız eğitimi, temel olan insanı samimi, huzurlu, rahat hissettiği her yerde bir gemide, bir merkezde ya da başka bir yaratıcı ortamda kullanarak farkınızı yansıtacaksınız.

digeregitim

Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı

Protez Tırnak

Manikür Pedikür

Profesyonel Makyaj

Kalıcı Makyaj

Saç Simülasyonu

Masaj

IPL (Lazer Epilasyon)

SPA Yöneticiliği

Adınız

Eposta adresiniz

Telefon Numaranız

Mesajınız