Müşteri için uygun renk pigmenti seçildiğinde,birkaç şeyi göz önünde bulundurmalıyız:saç ve kaş rengi önemlidir,ama cilt rengini ve onun alt tonlarını da onlar kadar göz önünde bulundurmalıyız.Sonuç olarak kalıcı makyaj sadece pigment rengine değil cildin kendi pigment renklerine de bağlıdır.

Kalıcı makyaj iyileştiğinde,cildin kendi pigmentleri ve mikro-pigmentasyonun ikisi birlikte kalıcı makyajın son rengini etkileyecektir.

Kadınlar solaryuma sık sık giderler,bu da cildin asıl rengini ve cilt tipini görmeyi ve bunun sonucunda tanımızı koymamızı zorlaştırır.Bu problem temizlenseler bile pudra ve fondöten için de aynıdır.

Müşterinin gerçek cilt rengi ve tipinden emin olabilmek için,onun solaryum ve ya güneş banyosu alışkanlıkları hakkında birkaç soru sormalıyız.Bunlardan sonra uygun pigment rengini daha doğru seçebiliriz.

2008 yılından bu yana sadece eğitim vermeyi değil, sektöre kalifiye çalışanlar ve özgüveni yüksek girişimciler kazandırmayı hedefleyen yapısıyla fark oluşturmuş bir kurumla tanışın.

“Sevdiğin işi yap!” felsefesi ile yola çıkan kalitenin ve güvenin adresi Sevgi Akademi olarak, Avrupa standartlarında kaliteli eğitim programı ve 6 farklı alanında uzman eğitmeni ile, T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak İzmir’de Güzellik uzmanlığı kursu, kalıcı makyaj eğitimi, profesyonel makyaj kursu, protez tırnak kursu, cilt bakım kursu ve masaj kursu gibi kapsamlı eğitim programlarıyla kursiyerlerimizi sektör ortalamasının çok daha üzerinde uzmanlık seviyesine ulaştırıyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Hoşgeldiniz, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?