Masaj Kursu İzmir

İzmir’de Masaj Kursu denildiğinde kalitenin ve güvenin adresi Sevgi Akademi’nin sunmuş olduğu Masöz / Masörlük kursu eğitim programına dahil olarak bu nitelikli mesleğe ciddi bir atabilir ve sektörde aranan sihirli ellerden biri olabilirsiniz.

Derslerimizde kullanılan tüm ürün ve malzemeler dahildir.
%15indirim
17.000,00 TL 14.500,00 TL
Paylaş

MEB Onaylı Sertifikalı Masörlük Kursu / İzmir

İzmir’de Masaj Kursu denildiğinde kalitenin ve güvenin adresi Sevgi Akademi’nin sunmuş olduğu Masöz / Masörlük kursu eğitim programına dahil olarak bu nitelikli mesleğe ciddi bir atabilir ve sektörde aranan sihirli ellerden biri olabilirsiniz.

Sevgi Akademi uzman eğitim kadrosunun verdiği profesyonel ve işe yerleştirme garantili masöz / masörlük kursu sertifika programını başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize eğitimin sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip “ Masöz / Masörlük  Belgesi” verilmektedir.

Masaj, dünyanın her yerinde çok eski çağlardan beri kullanılan bir rahatlama tekniğidir. Masaj, bir fiziksel ve ruhsal terapi unsuru olarak ortaya çıkmıştır. Fiziksel ve ruhsal dengeyi sağlayarak, huzurlu bir insan ortaya çıkarmayı amaçlar. Günümüzün ağır ve stresli çalışma şartlarına bağlı olarak ise boyun tutulması, bel tutulması, kas sertleşmesi gibi rahatsızlıklar yaşayan insanlar için bir nevi fizik tedavi ve rahatlama yöntemi olarak görülmektedir.

Masaj yaptırana huzuru sağlamak ya da sahip olduğu rahatsızlığı gidermek için, masaj yöntemlerini uygulamadan önce vücut anatomisine ve fizyolojisine hakim olmak gerekiyor. Vücudu rahatlatan noktaları bilmek, sorun yaşanan bölgeyi tespit edip, usulünce dokunuşlar yapmak için insan vücudunu iyi tanımak önemlidir.

Sevgi Akademi’de uzman eğitmenlerimizin önderliğinde, sektörde yer almak isteyen masör ya da masöz adaylarına Avrupa Standartları’nda eğitim sunuyoruz

Katılımcılarımıza öğrettiğimiz tekniklerin yanı sıra uygulamalı dersler ile bu teknikleri yetkinliğe dönüştürüyoruz. Eğitim sonunda her bir katılımcı yeterliliğe sahip olduğunu kanıtlayan Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı sertifikalar ile ödüllendiriyoruz.

Avrupa Birliği Ülkelerinde de Geçerliliği Olan bir Mesleğiniz Olsun İstemez Misiniz?

Masaj Kursu Programı Avrupa Birliği ile birlikte yürütülmekte olan MEGEP projesi (Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi) kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı işyeri açma ve çalışma ruhsatları yönetmeliğine uygun olarak düzenlenen Masaj Kursu Sertifika programımıza dahil olarak ister kendi işinizi kurabilir ya da kariyerinize Avrupa Birliği ülkelerinde bile devam edebilirsiniz.

Türkiye’de ya da Avrupa Birliği ülkelerinde Masör-Masöz Uzmanı olarak çalışabilmek ve gerekli olan denklik sertifikasını alabilmek için Sevgi Akademi danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İzmir Masaj kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Masör / Masöz kursu için gerekli olan belgeler;

 • Okuryazar olan her bir birey bu kursa katılabilir
 • Öğrenim seviyesini gösteren diploma
 • İkametgâh
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Fotoğraf (3 Adet)

Sevgi Akademi tarafından verilen Profesyonel Masaj kursunu tamamlayan kursiyerlerimizin kazanımları ne olacak?

 1.  Masaj Kursu Programı’na katılan ve başarıyla tamamlayan her bir kursiyerimiz mesleğe yönelik olarak M.E.B onaylı sertifika almaya hak kazanacak.
 2.  Hep hayalini kurduğunuz kendinize ait olan masaj salonu veya SPA merkezini açabilecek yetki ve donanıma sahip olacaksınız.
 3.  Profesyonel olarak hizmet veren tüm Masaj salonu veya SPA merkezlerinde Yetkili ve Yönetici olarak çalışabileceksiniz.
 4.  Tüm Masaj salonu veya SPA merkezlerinde Uzman Masör veya Masöz olarak çalışabilirsiniz.
 5.  Milli Eğitime Bağlı Özel Kurslar açabilir ve mesleğinizin eğitimini en güzel şekilde ilgililerine sunabilirsiniz.
 6.  Kişiye özel olarak talep edilen tüm uygun mekan ve koşullarda, evlerde, otellerde ve güzellik salonlarında Masaj uygulama hizmeti  verebilirsiniz.

Neden Sevgi Akademi ?

 • Avrupa Birliği standartlarında, alanında uzman akademik bir kadroyla çalışıyoruz.
 • Başarıyla mezun olduktan sonra da desteğimizi esirgemiyor ve sektörde karşınıza çıkabilecek her türlü probleminizle yakından ilgileniyoruz.
 • Sertifikaların bakanlık tarafından güncelleme istenmesi durumunda sizi yarı yolda bırakmayarak, ek hiçbir ücret almadan sertifikalarınızı güncelliyoruz.
 • Katılamadığınız veya eksik olduğunuzu düşündüğünüz dersleriniz varsa telafisini ücretsiz olarak veriyoruz.
 • Derslerinizi maksimum 10 kişilik AB standartlarındaki ferah sınıflarımızda alma imkanı sunuyoruz..
 • Akademimizden başarıyla mezun olan  öğrencilerimize işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

Sevgi Akademi’de, kendini sektöre yetiştirmek isteyen masör ve masöz adaylarını bekliyoruz.

2 Yorum

 • 0/ 5

  Bayramda 5bin liraydı 2katından fazlaya çıkmış...

  10 ay önce
 • 0/ 5

  Masör kursu ilgimi çekti fakat bu kurs ne kadar sürüyor ben Almanya’da yaşıyorum

  1 yıl önce

Yorum gönderin

Diğer Eğitimlerimiz

Bilgi Talep Formu


WeCreativez WhatsApp Support
Hoşgeldiniz, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?