Diode Lazer Kursu

MEB Onaylı Sertifikalı Diode Lazer Epilasyon Kursu'nu tamamlayarak Yasal olarak kendinizi ve işletmenizi güvene alın!

Derslerimizde kullanılan tüm ürün ve malzemeler dahildir.
%25indirim
10.000,00 TL 7.500,00 TL
Paylaş

Diode Lazer Hakkında

İstenmeyen tüylerinden muzdarip olan herkes, bu huzursuzluklarını kökünden çözecek yöntemler denediler. Ağda, jilet, tüy dökücü kremlerden deva bulamayanlar tüy azaltıcı karınca yumurtası yağı gibi yöntemlere yöneldiler, ta ki lazer epilasyon ile tanışana kadar.

Lazer epilasyon, vücudun çeşitli bölgelerindeki istenmeyen tüylere karşı, farklı frekanslardaki ışınların tüy köklerine gönderilmesi ile tüylerden kesin olarak kurtulma yöntemidir.

Bu yöntemden alınacak sonuç vücudun hassasiyeti, tüyün yapısı, cinsiyet, lazerin uygulanacağı bölge gibi değişkenlerden etkilenmektedir. İyi bir lazer uygulayıcısı bu değişkenleri iyi analiz ederek, etkin sonuç almaya odaklanır..

Sevgi Akademi olarak;

Diode lazer epilasyon uygulamasını öğrenip, bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes ile tanışmak istiyoruz. Sahip olduğumuz uzman eğitmen kadromuz, hem sizlere lazer epilasyonunun püf noktalarını, hem de son teknolojik araçları nasıl kullanacağınızı öğretecektir. Her aşamayı uygulamalı olarak öğrenme fırsatı edineceğiniz bu dersleri, sizleri Diode Lazer epilasyonu konusunda en iyi derecede yetiştirmek için Sevgi Akademi olarak tasarladık. Bu ayrıcalığa sahip olmak ve sevdiğiniz işi yapma şansını yakalamak için sizleri bekliyoruz.

1 Yorum

  • 5/ 5

    Çok başarılı

    1 yıl önce

Yorum gönderin

Diğer Eğitimlerimiz

Bilgi Talep Formu


WeCreativez WhatsApp Support
Hoşgeldiniz, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?