Merhaba.. Giderken çok endişe duyduğum gittiğimde de tam tersini düşündüğüm bana güzel anlar yaşatan SEVGİ AKADEMİ ailesine sevgili hocalarıma çok TEŞEKKÜRLER.. Gönül rahatlığı ile eğitim alabileceğiniz çok verimli bir yer. ÇANAKKALEden sevgiler.. :-) :-)

Dilek Yıldırım Kursiyer

Dilek YıldırımKursiyer

Bende bir sevgi akademi mezunu olarak iyi ki sevgi akademiyi secmisim sayesinde hem izmir de kendi işimin sahibi oldum hemde dünyanın en tatlı hocalarıyla tanisip yeni dostluklarim oldu. Estetisyenlik kursu araştıran arkadaşlara kendi adıma öneririm.

Özge Eryüz estetisyen

Özge Eryüzestetisyen

Herkese rahatlıkla önerebileceğim bir eğitim kurumu.. Güzel bir Eğitim süreci geçirdim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Pervin KILIÇ Kursiyer

Pervin KILIÇKursiyer

4 Aylık estetisyenlik kursu sonrasında Sevgi Akademi kurumu bana söz verdiği gibi iş ayarladı ve şu an uzman estetisyen olarak çalışıyorum. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tuçe DAVRAN Kursiyer

Tuçe DAVRANKursiyer

Çalışan herkes güler yüzlü ve işini ciddiye alıyor. Gitmeyi düşünen varsa hiç çekinmesin tavsiye ederim herkese.

Aysun DEMİR Kursiyer

Aysun DEMİRKursiyer

Sevgi Akademi herşeyden önce aile sıcaklığını, huzuru, eğlenceyi hissederek eğitim aldığım bir kurum. Eğitmenlerimiz çok ilgili güleryüzlü, sevecen, sabırlı. Tercih ettiğim için sevgi akademiyi çook memnun kalarak ve de bittiğine üzülerek ayrılıyorum. Estetisyenlik kursu öğretmenlerim sizi çok seviyorum emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Filiz BALLI Kursiyer

Filiz BALLIKursiyer

Süper bir kuruluş gerçekten saygılı düzgün son teknolojinin olduğu güzellik adına tek adres.

Yasemin GÜLSEVER Kursiyer

Yasemin GÜLSEVERKursiyer

Sevincimi, mutluluğumu, hüznümü paylaşan güzel ailem... Elime ekmeğimi veren, balık yemeyi değil de balık tutmayı öğreten ailem.. Benim için o kadar değerlisiniz ki.. Arkadaşlarım, hala görüştüğüm dostlarım, canım öğretmenlerim tüm kadro o kadar muhteşemler ki.. Onca kadının aynı anda yaşayıpta bu kadar güzel anlaşabileceği bir kurum. Benim hayallerimi gerçekleştiren tek yer. Ben şuanda Kuşadası Gözde Hastahanesi Plastik ve Estetik birim sorumlusu olarak çalışıyorum ve daha iyi yerlerde olacağıma eminim!

Duygu Urak Kursiyer

Duygu UrakKursiyer

Sevgi Akademi benim ikinci ailem gibi oldu. Burada çok güzel vakit geçirdim. Bana hiç yabancılık çektirmediniz. Sizlerden estetisyenlik kursu eğitimi görmek benim için çok güzeldi. En önemlisi de hocalarımızın arkadaş gibi olmasıydı. Sevgi Akademide çok şey öğrendim. Burada bulunduğum için çok mutluyum. Herkese teşekkür ederim. iyi ki varsınız

Gamze Yıldırım Kursiyer

Gamze YıldırımKursiyer

Aslında nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum ama Sevgi Akademi adı gibi sevgi dolu, neşe dolu, dost dolu bir akademi. Başlarken nasıl karşılanacağım alışabilecek miyim diye düşünürken karşıma bir yuva çıktı. Sıcacık evde bulduğum huzuru Sevgi Akademi ailesinde de buldum. Bilgilerle dolu bu aileyi çok seviyorum. Sevgi Akademi iyikilerimin arasında, çok şanslı olduğumu biliyorum. Tek tek hocalarımızdan bahsetmek isterdim ama sayfa yetmez. Hepiniz iyi ki varsınız, samimiyetiniz, ilginiz, bilginiz, herşeyinizin hiç bitmeyeceğine inanıyorum

Derya Gül Güneyli Kursiyer

Derya Gül GüneyliKursiyer

İşinizi severek yapıyorsunuz hemde okadar severek ve düşünerek yapıyorsunuz ki sizlerin güler yüzlülügü samimiyeti öğretme isteği sayesinde birçok insan meslek sahibi oluyor sizlerin sayesinde severek başladığım estetisyenlik kursu ve severek devam ettiğim muhteşem bir mesleğe sahip oldum herzaman arayıp destek olan canim filiz hocam aysun hocam sayesinde ben bu işi çoookkkk severek ve kendime güvenerek ögrendim iyiki varsınız benim şansımsınız en değerlilerimsiniz

Seçil Salgın Kursiyer

Seçil SalgınKursiyer

WeCreativez WhatsApp Support
Hoşgeldiniz, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?